Ja kujt

Flori kapet “mat” nga kamerat, zbulohet se kujt po i shkruante mesazh me fjalët “Të dua”

Në edicionin e 20-të të festivalit “Kënga Magjike” po merr pjesë edhe ai.

Por, sonte, Flori Mumajesi është kapur ‘mat’ teksa po i dërgonte dikujt mesazh, shkruan Ballkani.info.

Këngëtari gjatë përformancës së një kolege të tij, u kap nga kamera teksa po i shkruante nënës me fjalët “Të dua mam”.

Kujtojmë që Flori këtë vit u prezantua në festival me këngën “Plas”, një baladë e bukur kjo e cila prej momentit të publikimit mori vëmendjen e publikut dhe është pretendente për çmimin e parë./Ballkani.info/

https://www.youtube.com/watch?v=qTULrBgM9WA