Flitet për ndarje, çifti i famshëm shfaqen të qeshur me vajzën

Pas daljes së filmit me Lady Gagan, është folur se lidhja e Bradley Cooper me Irina Shayk po përjeton krizë.

Por, pavarësisht këtyre thashethemeve, ata i kanë hedhur poshtë fjalët duke u fotografuar në rrugët e New York me vajzën e tyre të vogël, përcjell Gazeta Express.

Ata duken më të lumtur se asnjëherë, ndërsa janë veshur me rroba të përditshmërisë dhe kanë shijuar kafenë dhe praninë e njëri-tjetrit.

Cooper së fundi po shijon suksesin e tij si regjisor e si aktor pë filmin ‘A Star is Born’, për ët cilin edhe mund ta fitojë çmimin prestigjioz ‘Oscar’.

E pikërisht tërheqja dhe kimia e tij me Lady Gagan në këtë film ka nxjerrë fjalët se ka sjellë probleme në jetën e çiftit./Gazeta Express/