Këngëtares

Fjollës nuk po ia zë xhaketa gjoksin

Ajo njihet për format trupore.

Por, përmes një imazhi që e ka hedhur në rrjetet sociale, Fjolla Morina ‘dëshmoi’ që është një ‘bombë’, shkruan Ballkani.info.

E veshur me një stil më elegant dhe unik, këngëtarja shihet se forma e xhaketës së saj i jepte kuptimin sikur ajo nuk ia zinte dot gjoksin bombastik.

Përpos me rrjete sociale, Fjolla aktive është edhe me muzikë pasi së fundmi ka publikuar këngën “Fustani”./Ballkani.info/