Fjolla Morina

Fjolla për Shën Valentin: Duro agjerues se ti je fitues

Këngëtarja e njohur Fjolla Morina, ka bërë një publikim të nxehtë në Instagram.

Ajo ndau disa poza joshëse duke ekspozuar të pasmet si dhe gjoksin bombastik, shkruan Indeksonline.

Pasi shumica e fytyrave publike kanë bërë dedikime të ëmbla për ditën e Shën Valentinit, ajo vendosi të ironizoj këtë datë.

“Duro agjerus se ti je fitues. 😜
#UrimePerAtaQeFestojn 😂”, shkroi ajo në mbishkrimin e imazhit, duke treguar që këtë vit, kjo datë, e ka gjetur ‘single’./Indeksonline/