Fjolla Morina

Fjolla Morina thekson linjat trupore në paraqitjen e radhës

Këngëtarja e njohur, Fjolla Morina ka sjellur disa foto të reja atraktive përmes llogarisë së saj në Instagram.

Ajo ka theksuar linjat joshëse të trupit e veshur me një trupore ngjyrë bezhë me dekolte të hapur.

Për t’u dukur edhe më elegante për mbrëmjen, këngëtarja kompletoi pamjen me një palë çizme të gjata me ngjyrë të zezë dhe çantë krahu.

Foto: Fjolla Morina/Instagram

Ndërsa zinxhirët nga ari në qafë dh dorë ia shtuan edhe më shumë hijeshinë zeshkanes joshëse.

Foto: Fjolla Morina/Instagram

Fjolla la flokët e gjata të valëzuara që i binin sipër shpatullave dhe dukej tejet atraktive duke vënë në pah format trupore.

Foto: Fjolla Morina/Instagram

Në disa imazhe ajo pozoi në korridorin e hotelit, teksa në disa të tjera shihej duke shijuar darkën.Reklama

Foto: Fjolla Morina/Instagram

Ndryshe, kujtojmë këngëtarja prej kohësh ka paralajmëruar se do të rikthehet me një projekt të ri muzikor.

Foto: Fjolla Morina/Instagram

Kënga e saj e fundit është bashkëpunimi me Nushin “Suppa Duppa” që u lansua në qershor të këtij viti. /Telegrafi/

Foto: Fjolla Morina/Instagram