Këngëtarja

Fjolla Morina përkrah këtë kandidat për deputet

Kandidatët e partive politike për deputetë tashmë janë në valën e fushatës zgjedhore.

Këngëtarë, artisë e modele po i mbështesin kandidatët e tyre të preferuar për t’ua sjellur ndonjë grusht votash nga qytetarët.

Njëjtë po vepron edhe këngëtarja Fjolla Morina. Ajo së fundmi është parë në mbështetje të kandidatit për deputet nga radhët e AKR-së, Fatmir Matoshit.

Matoshi në profilin e tij në Facebook ka publikuar një fotografi me Fjolla Morinën dhe e ka falenderuar atë për përkrahjen. Ata shihen teksa mbajnë një fanellë me mbishkrimin “Fatmir Matoshi 22”.

loading…