Fjolla Morina: Nuk do të bëja asnjëherë duet me Tunën

Fjolla Morina vazhdon të konsiderohet si njëra ndër këngëtaret më të guximshme.

Fjolla Morina e ka pranuar publikisht se ka bërë intervenime estetike dhe në një intervistë për ‘Mirage’ tha se ka ardhur koha që ka zvogëloj gjoksin, shkruan lajmi.net.

Ajo ka folur edhe për muzikën, jetën private dhe familjen.

Ndër të tjera në një intervistë në ‘Shiko kush luan’, emision i drejtuar nga Luana Vjollca ajo ka treguar se me kë nuk do të donte të bënte duet dhe ishte këngëtarja Tuna e përzgjedhura e saj./Lajmi.net/