Dueti

Fjolla Morina dhe Mani sjellin këngën “Fustani”

Ka lansuar këngën e re.

Këngëtarja Fjolla Morina ka lansuar projektin muzikor të titulluar “Fustani” që është në bashkëpunim me këngëtarin Mani, shkruan Ballkani.info.

Edhe pse kënga ka ritme popullore dhe është remake e këngës së njohur qytetetare “Fustani”, prapë se prapë nuk këngëtarja nuk ka dal nga stili i saj i të të kënduarit.

Kujtojmë që projekti muzikor është prodhim i Bini Nebihu me tekst nga Fadoo & Bleta./Ballkani.info/

https://www.youtube.com/watch?v=_FxTgR2ceH8