Në SPITAL

Fjolla Morina bëhet për spital, çfarë i ka ndodhur

Në një mënyrë apo tjetër, ajo gjithmonë merr vëmendjen e shtypit rozë.

Bëhet fjalë për Fjolla Morinën e cila së fundmi ka përfunduar në spital, nga ku dhe ka publikuar pamje teksa po bën serum, por që se çfarë ka ndodhur më shumë me të nuk ka treguar.

“Smut veç për pak”, ka shkruar ajo në videon e publikuar në Instagram.

Ndryshe, vetëm dy javë më parë emri i saj u lakua shumë në media e kjo krejt për deklaratat e lëshuara tek “Shiko kush Luan”, duke thënë se Adelina Ismaili është femra e cila ka më së shumti operacione në estradë, ndërsa për Nora Istrefin ajo tha se kopjon shumë, ndërsa sa i përket Tunës ajo tha se është këngëtarja e cila ka bërë lëmsh gjithë estradën me thashethemet e saj.

Madje Fjolla u shpreh se Tuna duhet të heqë dorë nga muzika!