Këngëtarja

Fjolla feston ditëlindjen thuajse e zhveshur

15 prilli është ditë speciale për të.

Fjolla Morina sot po feston ditëlindjen dhe për këtë gjë ka pranuar shumë urime nga ndjekësit e saj.

Këngëtarja po feston në kushte karantine, por, nuk ka munguar as ëmbëlsira.

Duke pozuar gjysmë e zhveshur, për Fjollën urojmë edhe shumë vite tjera.

View this post on Instagram

?

A post shared by Fjolla Morina (@fjolla.morina) on