Fisnik Syla

Fisnik Syla: Unë jam biznismen, s’dua të njihem si partneri i Fjolla Morinës

Biznesmeni i njohur Fisnik Syla dhe këngëtarja Fjolla Morina ka muaj që kanë përfunduar lidhjen e tyre dhe janë ndarë.

Por edhe pas ndarjes dyshja vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes.

Së fundmi Fisniku ishte pjesë e një intervistë në “SyriTv” ku foli rreth kësaj martese.Ndër tjerash ai tha që është bërë pishman që është martuar me këngëtaren Fjolla Morina.

“Unë jam Fisnik Syla, unë njihem edhe më parë në portalet Belge si një biznesmen i suksesshëm dhe si deputet në komunën ku jetoj dhe nuk kam qejf të njihem si partneri i saj”, tha ai.

Sh