Fifi sot feston ditëlindjen, ja sa vite mbush

Fifi sot ka festë, ajo po feston ditëlindjen e saj.

31 marsi, për Fifin shënon 29 vjetorin e saj.

Për këto vite, Fifi, krijoi një karrierë të mbushur me hite dhe suksese të panumërta.

Kujtojmë, se ky vit Fifin, po e gjen më ndryshe gjithmonë, ajo së shpejti do të bëhet edhe nënë pasi është në pritje të ëmbël.