fifi

Fifi paralajmëron këngën e re

Këngëtarja Filloreta Raci apo e njohur ndryshe si ‘Fifi’ ka bërë të ditur se sot do të lansojë projektin e saj më të ri.

Kënga titullohet ‘365’ dhe do të publikohet sot në orën 15:00, ka bërë të ditur Fifi përmes rrjetit të saj ‘Instagram’.

Kënga do të jetë bashkëpunim, por që me kënd nuk e ka zbuluar ende këngëtarja./IndeksOnline/