Këngëtarja

Fifi i bën këtë kërkesë publike Ardit Gjebreas

Këngëtarja Fifi është renditur e treta në kompeticion “Kënga Magjike” me këngën “Psikopatja jote” në bashkëpunim me Mc Kreshën.

Ndërkohë në post-Kënga Magjike ajo ka kënduar acapella për shkak të një problemi me bazën muzikore. Performancës së saj i është bashkuar edhe moderatori Ardit Gjebrea moment i cili duket se e shtyrë Fifin ti kërkojë publikisht një bashkëpunim.

“Ardit Gjebrea, e nderuar që e kam kënduar këngën bashke me ty. Je artisti im i preferuar. Publikisht të kërkoj një bashkëpunim dhe fus mik Mc Kreshën që të pranosh”,-shkruan Fifi. Nuk dihet cila do të jetë përgjigjia e Gjebreas.