Fifi bëhet nënë për herë të parë

Këngëtarja e njohur shqiptare, Filloreta Raçi – Fifi, është bërë nënë për herë të parë.

Ajo dhe bashkëshorti i saj, biznesmeni shqiptar, Adis Patushi, kanë mirëpritur një djalë së bashku.

Lajmin e ka bërë të ditur me anë të një postimi që ka shpërndarë me ndjekësit në rrjete sociale.

Artistja e njohur ka zbuluar edhe emrin e veçantë të të birit, Theo Mal.

“Evladi – Theo Mal Patushi. 25.04.2023”, ka shkruar ajo.

Urimet qenë të menjëhershme në pjesën për komente nga miqtë e fansat e dyshes.

Ndonëse ky është fëmija i parë i Fifit, Adisi ka edhe një djalë nga marrëdhënia e mëparshme me modelen Adrola Dushi. /Telegrafi/