Festime

Festë në Ministrinë e Mbrotjes, Ushtria dhe zv-ministri e ka ditëlindjen (FOTO)

FSK sot ka marrë dritën jeshile nga Kuvendi i Kosovës për fillimin e transformimit në Ushtri të armatosur.

Të gjithë të pranishmit në Kuvendin e Kosovës votuan pro projekt-ligjeve që i hapin rrugën FSK-së në transformimin e saj, raporton Ballkani.info

Zv-ministri tashmë në Ministrinë e Mbrotjes, Burim Ramadani sot ka ditëlindjen.

Ramadani ka postuar disa fotografi në Facebook ku shihet festa e dyfishtë në këtë ministri; formimi i Ushtrisë dhe ditëlindja e Ramadanit.

“Festë e dyfishtë sot në Ministrinë e Mbrojtjes” ka shkruar Ramadani. /Ballkani.info/

FOTO