Festë e dyfishtë te familja e Albanit, ja çka po festojnë përpos 28 Nëntorit

28 Nëntori u festua edhe te familja e këngëtarëve Alban Skenderaj e Miriam Cani.

Por, te ata, ka ka pasur edhe një tjetër arsye për festë, pasi një anëtarë në familje festoon edhe ditëlindjen, shkruan Ballkani.info.

Fjala është për vajzën e tyre Amelian.

Ai ka hedhur një fotografi në Instagram ku shihet bashkë me Miriam dhe të bijën në festën e ditëlindjes, duke iu fryrë qirinjëve në ëmbëlsirë.

“Gezuar ditelindjen dashuria ime ❤️ Gezuar Shqiperi” janë fjalët lënë fotos.
Për Amelian urojmë edhe shumë vite./Ballkani.info/