Potpuri

Festave të fundvitit u shtohet atmosfera, publikohet potpuria mes Dafinës dhe Shqipëri Kelmendit

Bashkë janë bërë edhe për një tjetër potpuri.

Dafina Dauti dhe Shqipëri Kelmendi në Youtube kanë hedhur këtë projekt muzikor, në të cilin ata e kanë ‘shkrirë’ me interpretim, shkruan Syri Kosova.

Potpuria që zgjatë disa minuta, në vete ka disa këngë të njohura që dyshja kanë zgjedhur, duke ua shtuar akoma më shumë hijeshinë festave të fundvitit.

Kjo se, projekti në fjalë është pjesë e xhirimeve të Vitit të Ri.

Potpuria vjen pas suksesit që dyshja kanë pasur me potpurinë e vitit 2018, që ka mbledhjt miliona klikime në Youtube.