Këngëtarja

Festa në shtëpinë e Rita Orës, këngëtarja e ‘kallë’ me valle kosovare

Mbrëmë Rita Ora ka festuar me valle kosovare.

Në familjen Ora, mbrëmë me rastin e festës së Krishtlindjeve është festuar me valle kosovare, shkruan lajmi.net.

Ishte nëna e këngëtares Rita Ora, Vera, ajo e cila e ka publikuar një video në të cilën shihet vajza e saj duke vallëzuar.

Rita e ka veshur një fustan të gjatë i cili i zbulon linjat seksi dhe duket tejet e relaksuar dhe energjike derisa po vallëzon me tingujt e këngës së Shpat Kasapit.

Këngëtarja shqiptare nuk e ka harruar asnjëherë vendlindjen dhe këtë e kujton dita ditës sa herë që i ipet rasti, madje edhe nëpër intervistat e ndryshme nëpr disa nga mediat me emër në botë.
https://video.gjirafa.com/rita-ora-e-kalle-me-valle-kosovare