Bukuroshja

Festa e Bajramit në shtëpinë e Morena Tarakut, publikon video duke kërcyer

Morena Taraku duket joshëse teksa kërcen përpara një numri të madh ndjekësish.

Modelja dhe këngëtarja, Morena Taraku, festën e Bajramit si duket e ka pritur në shtëpi.

Ajo me ndjekësit ka ndarë fotografi të ndryshme ku tregon ëmbëlsirat e më pas e ka publikuar një video në të cilën shfaqet joshëse teksa kërcen.

Edhe Morena ashtu si shumica e emrave të njohur të estradës është “infektuar” nga “TikTok”.