Reperi

Fero zbulon një pjesë të këngës së pa publikuar (VIDEO)

Fero pas ‘Ride or die’ duket se paska përfunduar edhe projektin e tij më të ri.

Reperi nga Gjilani ka shfrytëzuar llogarinë e tij në Instagram për të ndarë disa sekuenca nga kënga e tij ‘Danger’ e cila me tu publikuar në rrjetin social arriti të marrë shumë pëlqime.

Këngëtari është nga artistët më të kërkuar të estradës.

Brenda dy muajve Fero ka publikuar tri projekte muzikore: ‘Fol edhe 1 her’, ‘Momo’ dhe ‘Ride or die’.

https://www.instagram.com/p/BzZGdOHHZD1/

https://www.instagram.com/p/BzZIK9-ng3R/