Besa Istrefi

Fejohet kushërira e Norës, ja kush është reperi që i ka marrë zemrën

Prej kohësh kushërira e Nora Istrefit, Besa është në një lidhje dashurie për të cilën nuk ka preferuar të flasë e as ta konfirmojë.

Modelja Besa Istrefi është e dashuruar me reperin Blleki dhe pak kohë më parë me të postoi edhe foto gjatë pushimeve, ndonëse fytyrën nuk e tregonte.

Së fundmi Besa ka pohuar se së shpejti do të fejohet.

Ka qenë një nga fansat që e ka pyetur modelen nëse do të fejohet për ditëlindje dhe ajo i është përgjigjur me Po.

Nëse kjo është e vërtet Besa dhe Blleki do fejohen në 10 tetor, atëherë kur është ditëlindja e modeles.

navigate_before
navigate_next
loading…