ish-ministri

Fejohet ish-ministri Besian Mustafa: Jetuam sa jetuam dhe …

Ish-ministri i Bujqësisë dhe deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Besian Mustafa dhe Erolida Januzaj kanë kurorëzuar dashurinë me fejesë.

Lajmin e bëri të ditur vetë Mustafa përmes një postimi në Facebook, i cili po ashtu ia bashkangjiti disa fjalë

“Jetuam sa jetuam dhe..”, shkroi Mustafa.

Ai ka publikuar disa fotografi nga dita e tyre e veçantë.

Më poshtë mund t’i shihni setin e tyre fotografik të realizuar në disa vende të veçanta.

Jetuam sa jetuam dhe… 😄

Posted by Besian Xh Mustafa on Saturday, 24 April 2021