Fatma Methasani ka një surprizë për Alfion

Fatma Methasani dhe Alfio Rrotani janë çifti më i ri në showbiz-in shqiptar, të cilët bënë publike lidhjen e yre vetëm pak kohë më parë.

Moderatorja e ‘Fun Day’ ka zbuluar se dita për dy të rinjtë ka nisur në shoqërinë e njëri-tjetrit.

Teksa filmon në makinë, Fatma tregon se një surprizë po e pret të dashurin e saj. “Njëri këtu as nuk ja ka idenë që e pret një surprizë. Rri dhe ankohet për trafikun”,-shkruan ajo.

Ende nuk dihet se çfarë surprize ka përgaitur moderatorja për shefin e kuzhinës. /Gazeta Express/