Andi

Fationi reagon pasi Melisa dhe Andi konfirmuan lidhjen e dashurisë

Me siguri të gjithë e mbani mend episodin e Përputhen kur Fationi akuzoi Melisën se kishte lidhje me një konkurrent brenda programit.

Për shkak të kësaj akuze të Fationi, Melisa në atë kohë tha se nuk po i fliste nëna.

Sot, në një postim në Instastory, Fationi pati për të thënë diçka rreth kësaj pas konfirmit të lidhjes së Melisës me Andin.

Lexoni më poshtë se çfarë tha Fationi.