Albi Nako

Fansi e “ngatërron” me Klaudia Pepën… ja si përgjigjet Alba Hoxha

Alba Hoxha është kthyer në një personazh shumë të ndjekur në median rozë.

Përpos postimeve që bën në rrjetet sociale, ajo bie në sy edhe për faktin që ka shumë kohë që përflitet për një lidhje me koreografin Albi Nako.

Nako ka qenë i martuar me një tjetër balerinë, Klaudia Pepën dhe kjo e fundit e ka vazhduar karrierën e saj në Itali. Njëri nga ndjekësit e ka komplimentuar Albën në foton e fundit por ka bërë një gabim. Ai e ka ngatërruar atë me Klaudiën./shqiptarja.com