Këngëtarja

Fanset e ngacmojnë për këtë DETAJ, ja si i kthehet Beatrix Ramosaj

Edhe nëse foto është më përfektja e mundshme, fansave kritikë nuk u shpëton gjë dhe nuk kursehen fare t’u komentojnë VIP-ave në Instagram nëse një detaj nuk u pëlqen.

Kështu i ka ndodhur Beatrix Ramosajt në foton e fundit të publikuar në Instagram ku një fanse i ka thënë se ka zgjatur këmbët.

“Sa i paske zgjatur këmbët!” i shkruan njëra, ndërkohë Beatrix ia kthen: “Mi ka falur Zoti!”

Ndërkohë një fanse tjetër shkroi:

S’ka shans, e lezetshme je po shalët i ke m*t me Photoshop”.

“Po e marr si komliment!”, e mbyll replikën Beatrix duke mos e zgjatur shumë debatin.