Fansat po e presin një bashkëpunim mes Noizyt dhe Taynës

Është duke u diskutuar për një bashkëpunim mes rep-artistëve Noizy dhe Tayna.

Dy rep-artistët më të suksesshëm të momentit, Noizy dhe Tayna duket se i kanë bashkuar idetë për një bashkëpunim.

Një faqe online në Instagram e ka publikuar një fotografi pranë të cilës ka dhënë lajmin i cili i ka gëzuar tejmase një pjesë të madhe të publikut.

Pranë postimit është parashtruar pyetja për fansat nëse do e donin një bashkëpum të tillë dhe kanë dominuar ato pozitive.

Nëse kjo del të jetë e vërtetë, dueti ka gjasë të konsiderohet hiti i vitit pasi si Noizy ashtu edhe Tayna projektet e tyre solo si edhe bashkëpunimet i kanë shumë të suksesshme.
https://www.instagram.com/p/Bsv7i70BBd6/?utm_source=ig_web_button_share_sheet