Familja Muçaj

Familja Muçaj shfaqen me plot elegancë në një aheng familjar

Anita, bashkëshortja e Ramush Haradinaj është mjaft aktive në rrjete sociale me postimin e fotografive nga përditshmëria e saj.

Përveç fëmijëve e bashkëshortit, kësaj radhe moderatorja e lajmeve ka publikuar një fotografi me familjen e saj, babain dhe motrat e vëllain.

Familja Muçaj ishin mbrëmë në një aheng, ndërsa Anita ka zgjedhur që të publikojë një foto.

Anita dhe Ramushi ka vite që janë martuar, ndërsa kanë tre fëmijë, Hanën, Gjinin dhe Trimin.