FAJT ia tregon vendin Feros

Reperi Fajt, ia bën me dije Ferros që Prishtinali lind, e nuk bëhesh.

Ferro në postimin e tij të fundit në rrjetin social Instagram ka publikuar një video ku e ka shënuar në titull ” Prishtina osht e jemja <3". I menjëhershëm ka qenë reagimi i reperit të njohur Prishtinas, Alban Visoka ose siq e njohim me emrin FAJT, i cili ka postuar në "my story" të instagramit përsonal një foto me teks, ku ja bën me dije reperit nga Gilani , që "Prishtina osht e Prishtina-live, Prishtinali lind e nuk bohesh". Më poshtë mund të shihni fotot dhe këngën e Fajterit në Fort i Fortë ku talenti i Fajterit nuk diskutohet. Se si do të përfundoj kjo histori mbetet të shihet.