Ariana Fejzullahu

Është shtatzënë, por, shikojani barkun Arianës

Ajo po e pret fëmijën e katër.

Këngëtari Ermal Fejzullahu dhe Ariana po presin që së shpejti të bëhen prindër të një fëmijë, gjininë e të cilit nuk e kanë mësuar akoma.

Mirëpo, ka qenë bashkëshortja e tij ajo e cila ka hedhur një fotografi në Instagram ku shihet me një fustan të shkurtë të zi.

Edhe pse shtatzënë, Ariana nuk është fryrë pothuajse fare dhe duket mjaft në formë!

View this post on Instagram

👒

A post shared by Ariana Fejzullahu (@arianafejzullahu) on

loading...