Është lodhur, por Luana duket për mrekulli edhe në studio

Luana sërish në studio, po bën gati këngën e re.

Moderatorja dhe këngëtarja e njohur Luana Vjollca, për arsye të angazhimit të saj me emisionin “Shiko kush luan”, rrallë herë po gjen kohë për pasionin e saj muzikën.

E kësaj radhe ajo i ka mbledhur forcat, dhe i është drejtuar studios muzikore, për ta realizuar këngën më të re.

Kështu të paktën na ka lënë të kuptojmë fotografia e saj e fundit, e postuar në profilin e saj në Instagram.

View this post on Instagram

Tired but excited. 🔜

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on