Ernesti dhe Lena prindër! Publikohen fotot e para të tyre me vajzën

Para katër ditësh u bë baba aktori i ‘O sa mirë’ Ernest Zymberi.

Ernesti dhe Lena nga dashuria e tyre disa vjeçare u bënë për herë të parë prindër dhe ajo solli në jetë një vajzë, shkruan lajmi.net

”Lena dhe unë sapo u bëmë prindër. Ka kohë që imagjinojmë këtë ndjenjë. Falë Zotit po e përjetojmë këtë dhuratë. Mara Symberi lindi sot, bashkë me të rilindëm ne me një dashni të re në mesin tonë”, ishin fjalët e tij atë ditë.

Sot ai ka zgjedhur që me ndjekësit e tij t’i ndajë disa foto të vajzës ku e ka treguar edhe dhomën.