Tuna

Ermal Mamaqi publikon video të Tunës ku shihet pa grim

Tuna vjen shumë ndryshe nga që jemi mësuar ta shohim kohët e fundit.

Ajo ka sjellë dy projekte të reja së fundi dhe është pare gjithmonë shumë e rregulluar e me shumë grim.

Por, këtë here Ermal Mamaqi e shfaq këngëtaren ndryshe nga siç e kemi pare deri më tani, shkruan Gazeta Express.

Ata shihen duke ngrënë drekë bashkë ndërsa Tuna duket në formë shum të mirë me fytyrën që I shkëlqen.

Projekti I fundit që ajo ka publikuar është bashkëpunimi ‘Maria’ me Seven Saraqi që ka marrë shumë vëmendje./Gazeta Express