Këngëtari

Ermal Fejzullahu bëhet romantik, ky është komenti që ia la gruas

Ermal dhe Ariana Fejzullahu janë çift shumë i dashur për publikun.

Ariana Fejzullahu ka ndarë me ndjekësit një fotografi në rrjete sociale, në të cilën shfaqet e veshur me një fustan shumëngjyrësh.

Në mesin e shumë komenteve, nuk ka munguar edhe ai i bashkëshortit të saj, Ermal Fejzullahut.

“Zemra jem”, janë fjalët që këngëtari i ka shkruar në fotografinë ku Ariana pozoi e veshur me shumë stil.

Për ndryshe, çifti janë prindër të tre fëmijëve: Artit, Bunës dhe Erës.