Erjon Zeqaj

‘Erjxni’ sjell projektin e parë muzikor VIDEO

Talenti i ri i muzikës, Erjon Zeqaj i njohur me emrin “Erjxni”, gjatë periudhës së karantinës nuk është ndalur dhe e ka sjell projektin e tij të parë muzikor para publikut me titullin “Rren Rren”.

Kënga është e përgaditur  me profesionalizëm të lartë ku për Mix&Master u përkujdes Deard Sylejmani, kurse për videoklipin Saq Pictures dhe për tekstin e këngës vet artisti “Erjxni”.

Këngëtari është shumë mirënjohës për publikun që e përkrahen në projektin e tij të parë muzikor.