Modelja

“Erdha unë”, Kejvina rikthehet në instagram me poza provokuese

Kejvina Kthella është rikthyer.

Modelja dhe blogerja shqiptare javë më parë njoftoi se do largohet për një periudhë nga instagrami.

“ Kam nevojë për qetësi shpirtërore dhe të kem kohë më shumë për veten time”, kjo ishte arsyeja që Kejvina e disaktivizoi instagramin për një periudhë të shkurtër.

Derisa sot ajo ka njoftuar se është rikthyer dhe do jetë aktive si dikur.

“Erdha unë”, shkroi ajo sipër imazheve në të cilat pozoi provokuese në bikinit blu.

Ndër të tjera ajo ka publikuar edhe një boomerang.