Era Istrefi ndryshon stilin e flokëve dhe tregon gjoksin

Këngëtarja e mirënjohur kosovare Era Istrefi përmes disa fotografive ka treguar se ka ndryshuar stilin e flokëve.

Në një postim në Isntagram ajo ka publikuar dy fotografi, ku shihet se ka ngjyrosur flokët.

Derisa ka pyetur fansat e saj, “qëllojani pse është kjo pamje?”.

View this post on Instagram

Guess what this look is for? ??‍♀️

A post shared by Era Istrefi (@eraistrefi) on