Rolls Royce

Era Istrefi me veturë superluksoze, tregon pak edhe nga ‘hiret’ e saja FOTO

Këngëtarja kosovare me famë ndërkombëtare, Era Istrefi ka realizuar një set forografik brenda dhe jashtë një veture superluksoze, Rolls Royce.

Fotografitë i ka postuar në profilin e saj në Instagram, platformë në të cilën këngëtarja shfaqet me shumë stil në secilën prej imazheve që i publikon.

E veshur me shumë stil ajo ka marrë poza joshëse, të cilat janë janë pëlqyer shumë nga fansat e Erës.

Mediat rozë raportojnë se këngëtarja pritet që së shpejti në publikojë edhe projektet e reja muzikore.