Këngëtarja

Era Istrefi mahnit me dukjen në këtë mbrëmje feste FOTOT

Era Istrefi duket për mrekulli në fotografitë e reja.

Era Istrefi është emër shumë i njohur i estradës shqiptare, e cila gjatë këtij viti ishte më pasive në muzikë.

Mbrëmjen e sontme, ajo po duket tejet elegante me fustan të zi, teksa është përgatitur për të festuar.

“E zezë, speciale dhe pak me shkëlqim… sikurse 2020-ta”, janë fjalët që këngëtarja ia shtoi atij postimi.