Eni Koçi publikon baladën “Edhe sot”

Ashtu siç kishte paralajmëruar këngëtarja Eni Koçi ka publikuar në klipin e saj më të fundit.
Me titull “Edhe sot”, Eni shfaqet tejet sensuale në këtë baladë mjaft të ndjerë.

E veshur me një fustan të zi dhe e shoqëruar me kitare Enin këtë herë e shohim në një version ndryshe nga çfarë jemi mësuar.

https://www.youtube.com/watch?v=n_69byGJTQI