Këngëtarja

Eni Koçi po vjen me këngë të re

Këngëtarja shqiptare, Eni Koçi, është mjaft aktive dhe e ndjekur nga fansat e saj. Në rrjetet sociale numëron mijëra fansa, e në atë Instagram ndiqet nga mbi 600 mijë njerëz.

Së fundmi, biondja 22 vjeçare, ka realizuar një set të veçantë fotografik para aparatit të fotografit Norik Uka. Në imazhin që ka ndarë me fansat, ajo shfaqet mjaft në formë derisa vë në plan të parë figurën trupore.

View this post on Instagram

B E L L A ? @norikuka @xsallon

A post shared by Eni Koci (@enikociiii) on

Me këtë rast ajo ka bërë të ditur se është duke punuar edhe në projektin e ri, i cili pritet të publikohet së shpejti.

“Bella, së shpejti”, është përshkrimi i postimit tjetër të Enit i publikuar në InstaStory.

Ndërkaq, “Larg” titullohet kënga e fundit e lansuar nga këngëtarja Koçi në bashkëpunim me reperin Elinel.

loading…