Engji zbulon sekretin, babi i ka bërë presion mamit gjithë jetën: Mos u vono

Engjëllusha Salihu ishte mysafire në emisionin ‘Mirage’.

Këngëtarja Engjëllusha Salihu së fundmi në emisionin ‘Mirage’ ka dhënë detaje interesante rreth karrierës muzikore dhe angazhimeve të përbashkëta të saj me nënën Shyhreten në muzikë.

Engji ndër të tjera ka treguar edhe një sekret familjar e që bëhet fjalë për për presionin që babai i saj i ka bërë Shyhretes.

Rreth kësaj dhe detajeve të tjera interesante, ju ftojmë ta ndiqni intervistën e plotë në vijim.
https://www.youtube.com/watch?v=_Rc4kAVaxig