Këngëtarja

Engji shkëlqen me fustan të zi

Ajo njihet për stilin unik.

Engjellusha Salihu gjithmonë është veçuar për zgjedhjet e veshjeve që bën në eventet që merr pjesë, shkruan Sy Ballkani.info.

Ajo në Instagram ka publikuar një fotografi ku shihet e veshur me një fustan të zi tejet elegant.

Engji dukej mjaft bukur dhe në formë, si gjithmonë./Ballkani.info/

https://www.instagram.com/p/Brx_15pgT_i/?utm_source=ig_web_copy_link