Enca vendos të festojë ditëlindjen në një vend magjik

Po afron ditëlindja e këngëtares shqiptare dhe ajo ka vendosur të parapërgatitet për një festë të veçantë.

Me anë të postimeve Enca Haxhia ka treguar se  ka filluar të bëjë planet se ku do e gjejë kjo ditëlindje.

Data 19 tetor po afron dhe Enca e ka marrë vendimin e saj duke shprehur se festimet e ditëlindjes do ti kalojë në Paris./Gazeta Express/