Këngëtarja

Enca tregon gjoksin, nga pushimet luksoze në Dubai

Këngëtarja shqiptare, Enca Haxhia, i ka shijuar pushimet luksoze që i ka kaluar në Emiratet e Bashkuara Arabe, nga ku ka sjellë imazhe të ndryshme.

Ajo ka ndarë gjatë këtyre ditëve me ndjekësit në rrjetet sociale imazhe të ndryshme nga momentet e këndshme që ka shijuar atje.

Ndër to, Enca ka postuar së fundmi disa fotografi duke e theksuar gjoksin, teksa shijon motin me diell në Dubai.

Ajo numëron mbi 2.3 milionë ndjekës në Instagram dhe afro 800 mijë sosh në Facebook, ku ka postuar imazhe nga çastet e këndshme që ka kaluar atje.