Këngëtarja

Enca thotë se është në kërkim të një mashkulli të ri – Aplikoni!

Ajo është ndër këngëtaret më të komentuara në estradën shqiptare.

Fjala është për Enca Haxhia, e cila nuk kursehet në rrjete sociale, duke ndarë të pathëna nja jeta profesionale e personale.

Kësaj radhe ajo ka bërë një postim të papritur, ndërsa bën të ditur se është në kërkim të një mashkulli të ri.

Këtë e ka bërë përmes një postimi në Instastory, ku edhe ka kërkuar një letër aplikimi dhe arsyen që ata e dëshirojnë artisten.

Në mesin e këtyre kërkesave, Enca ka kërkuar edhe shoqëri të re, arsyet e të cilave nuk i ka bërë të ditur.

Ndërkohë, ajo është duke marrë vëmendje të madhe të audiencës përmes pozave provokuese, duke theksuar linjat e bujshme trupore.