enca

Enca tallet me albumin e Dafina Zeqirit, fotografohet me një kec

Enca ka publikuar në Instastory një foto ku shfaqet me një qengj në kah, në të njëjtin pozicion si Dafina.

“Foto për albumin tim ‘Encë moj’, ka shkruar Enca me shaka përmbi foto dhe ka etiketuar Dafinën.