Enca shikon ferrin me sy, shikoni çfarë i ka ndodhur dje

Këngaëtarja Enca Haxhia na ka zbuluar ferrin e saj më të madh.

Vizitat në dentist duket se janë makthi I këngëtares.

Enca ka ndarë në rrjetet sociale disa foto nga momenti kur I është dashur të kujdeset për dhëmbët e saj.

Ajo ka bërë duart e saj ‘gjak’ në kohën kur mjeku i ka bërë anestezinë e dhëmbit. Enca me siguri nuk është përsoni i vetëm që i trembet dentistit. Me të do e gjejnë veten dhe shumë persona të tjerë. /Gazeta Express/