Artistja e mirënjohur

Enca në një klub nate në Dubai, ndan foto provokuese

Artistja e mirënjohur Enca vazhdon të jetë aktive me postime në rrjete sociale.

Edhe pse ajo ka kohë që nuk ka lansuar ndonjë projekt të ri muzikor, Enca vazhdon të mbetët mjaft e komentuar.

Së fundmi Enca në një InstaStory u shfaq në një klub nate në Dubai, duke vallëzuar.

E veshur me një fustan me shkëlqim dhe dekolte të hapur ajo shfaqej mjaft provokuese, duke vënë në fokus gjoksin.

Ndryshe këngën e fundit Enca e ka lansuar në korrik të vitit 2021 dhe titullohet “Suavele”.